Ooglaserinfo > Nazorg & risico's

Home | Contact | Linkpartners    

      A   A   A   A
Er zijn op dit moment 13 bezoekers online op Ooglasertrefpunt

Risico's van Lasik, lasek, prk, epi-lasik:

Onderstaande risico's hoeven niet op zichzelf te staan. Er kan na een behandeling een combinatie van meerdere complicaties optreden waardoor uw zicht slecht kan worden.

 

De visus (gezichtsscherpte: wat en hoe goed ziet u) en de overgebleven sterkte is voor klinieken en oogartsen een van de hoofdfactoren bij het bepalen van het succes van de behandeling. Na een behandeling hangt de kwaliteit van uw zicht en de tevredenheid daarover echter ook af van andere factoren. Uit objectieve metingen kan bijvoorbeeld blijken dat uw gezichtsscherpte goed is terwijl u toch last heeft van subjectieve klachten als bijv. dubbelzien, droge ogen, contrastverlies, etc.

 

  •  

    Extra flaprisico's bij Lasik:

     

    Intensieve begeleiding is noodzakelijk
    Na de operatie behoort u op een zeer intensieve manier begeleidt te worden. Uw oog en algemeen welbevinden behoren gecontroleerd te worden om het verloop van het fysieke en mentale (genezings)proces in de gaten te houden. Eventuele complicaties kunnen dan wellicht op tijd ontdekt worden. Nacontroles gebeuren normaal gesproken met de volgende intervallen: 1, 3 en 7 dagen na de operatie en na 3, 6 en 12 maanden.


    Afhankelijk van de resultaten en evt. complicaties kunnen er extra controles noodzakelijk zijn.

    Bij elke controle zou de grootte van het behaalde resultaat gemeten moeten worden om inzicht te krijgen in uw individuele genezingsproces.

     

    Medicijnen
    De volgende medicijnen en supplementen kunnen u voorgeschreven worden voor, tijdens of na behandeling:

    Leefregels na de behandeling:

    • Gedurende minimaal drie maanden mag u absoluut niet in uw ogen wrijven. 
    • Om de oogwond goed te laten genezen moet u gedurende een paar weken elke dag meerdere malen per dag medicinale oogdruppels gebruiken.

    • Ga gedurende de eerste twee weken na behandeling niet actief sporten.

    • Minimaal de eerste 3 weken mag u niet zwemmen.

    • Minimaal de eerste 2 weken geen make-up dragen.

    • Na de behandeling mag u drie dagen uw haar niet wassen!

    • Gedurende 2 maanden oppassen met stoffige ruimtes en bijv. zand in uw ogen op het strand.

    • Om per ongeluk wrijven in de ogen te voorkomen– en daarmee het risico te vermijden dat u de bandagelens uit uw oog wrijft moet u ’s nachts gedurende ca. 5 dagen een beschermbril of beschermkapjes dragen.

    Gratis en vrijblijvend brochures aanvragen

    Beoordelingen: welke kliniek scoort het beste?

    Uw eigen kliniek beoordelen


    Schrijf u in voor de nieuwsbrief en ontvang regelmatig het laatste nieuws en speciale acties van klinieken

    Mail uw verhaal en draag bij aan betere voorlichting



    Disclaimer | Sitemap | Credits | Pers
    Astigmatisme - Artisan lenzen - Droge ogen - Lasik behandeling - Ogen Laseren - Oog Laser - Oog laseren - Oogcorrectie - Ooglaser - Ooglaser forum - Ooglaserbehandeling - Ooglaserkliniek - Ooglaserklinieken - Cosmetische chirurgie - Plastische chirurgie - Ooglaseren Turkije - Ooglaseren Amsterdam - Ooglaseren in Nederland